Доставка і оплата

Оплата:


  • Готівкою

Оплата готівкою при отриманні товару

 

  • Безготівковим способом

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок

 

  • Visa и MasterCard

Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard

Безпечна оплата замовлення завдяки технології 3D Secure і Приватбанку, можливість оплати через Приват24, liqpay

Доставка


 

  • Служба доставки "Нова Пошта"

Вартість доставки по Україні згідно тарифів служби доставки. Терміни доставки - 2 дня. Якщо Ви хотіли б оплатити замовлення безпосередньо при його отриманні, то комісія Нової поштою становить (20грн + 2%) від вартості замовлення. Адреси представництв цієї служби доставки Ви можете подивитися, перейшовши за посиланням:

>> www.novaposhta.ua/map

УВАГА! Упевниться, що Ваш замовлення вже точно знаходиться в офісі Нової Пошти Ви можете, ввівши в графу "№ЕН" номер експрес-накладної, отриманий Вами у вигляді смс на Ваш мобільний номер телефону. Для цього перейдіть за наступним посиланням:

>>  www.novaposhta.ua/frontend/tracking

  • Відправка бандеролі або посилки Укрпоштою (для доставки по Україні і СНД).

При виборі способу доставки - доставка "Укрпоштою", замовлення буде укомплектоване (2-5 робочих днів), упаковане і відправлений поштовою бандероллю або посилкою.

Коли посилка виявиться на вашому поштовому відділенні, в вашу поштову скриньку має прийти повідомлення (доставка повідомлення входить в обов'язки службовців Укрпошти).(2-5 робочих днів)

  • Доставка кур'єром до дверей