Як підібрати розмір одягу в інтернет-магазині Bersense

Не знаєте як правильно вибрати розмір, страх покупки в інтернет магазині, тому що не впевнені що зможете підібрати правильний розмір? Витратьте пару хвилин вашого часу і ви з легкістю зможете підібрати собі потрібний розмір.

Все, що вам потрібно - це заміряти одяг який Вам підходить і порівняти з нашими вимірами.

Як не помилитись?

1. Порівнюйте рівноцінний одяг. Не варто купувати облягаючу водолазку, орієнтуючись на розмір вашого улюбленого оверсайз светра.

2. Якщо ви вибираєте виріб з трикотажної тканини, пам'ятайте, що виміри, представлені в таблиці, зроблені в спокійному стані (не розтягнуті), тому потрібно враховувати, що тканина потягнеться на кілька сантиметрів. Наскільки сильно тканина розтягується, можна визначити за складом тканини. Наприклад, чим більше бавовни в складі, тим менше вона розтягується.

3. Якщо ви купуєте верхній одяг, потрібно враховувати, що на вільне облягання йде близько 5 сантиметрів, тому, роблячи заміри, краще відступити на 1 сантиметр від кожного кінця виробу в напівобхваті грудей.

4. Вибираючи спортивні штани або брюки, крім напівобхвату пояса і стегон, потрібно враховувати також довжину. Завдяки вимірам довжини ви зможете визначити, як саме вони будуть на вас виглядати, чи будуть вони короткі або довгі.

5. Розкладіть виріб на рівній поверхні, застібнувши всі ґудзики, блискавки. Слідкуйте, щоб на одязі в цей момент не було складок. Сантиметрова стрічка повинна щільно прилягати по лінії вимірювання, не провисаючи і надмірно не розтягуючись.

6. При здійсненні вимірів напівобхвату рекомендується відступити 2-3 мм від початкової і кінцевої точки вимірів.

 

ЯК РОБИТИ ЗАМІРИ ЖІНОЧОГО ОДЯГУ

ЯК РОБИТИ ЗАМІРИ ЧОЛОВІЧОГО ОДЯГУ

ЯК ВИБРАТИ РОЗМІР ДИТЯЧОГО ОДЯГУ